Showcase Travel

Huawei Mate 9 – dual camera phone photo samples

I wanted to show you guys a collection of sample photos taken with the Huawei Mate 9. Most of these photos have blurred background (Bokeh) with the flower(s) in focus. Love how the Huawei Mate 9 creates a photo with the subject/object in focus and blurs the background neatly.

The Huawei Mate 9 packs a 20 megapixel primary camera on the rear and a 8 megapixel front camera for selfies. It’s co-engineered with German camera maker Leica, which has been in the business since 1849.

Have a look at the photos below.

https://www.instagram.com/p/Bbi-tfagI4G/?tagged=huaweimate9

https://www.instagram.com/p/BbbEcmVgyN1/?taken-by=rossaelany

Dün akşam küçük hamburgerler vardı menüde. Kim dedi hamburger sağlıksız diye? Ekmeği az, sebzeyi fazla tutar ,eti de yağsız alırsanız kendinize harika bir öğün yaratırsınız. Öğrenci akbili kullanmak için okulu uzatmak, asansöre yalnız binebilmek için arkandan insanların geldiğini duyduğunda adımlarını hızlandırmak, ambulansa yol vermek yerine peşine takılıp 2-3 araç öne geçmeye çabalamak ağzındaki sakızı bir şey yemek için çıkarıp daha sonra tekrar çiğnemek uzere sehpanın altına yapıştırmak, streç filme sararak televizyonun ömründen daha uzun süre dayanan ölümsüz uzaktan kumandalar yaratmak, karşısındakini etkileyebilmek için kim olduğunu saklamak, bir liralık menfaat için ruhunu satmak konusunda uzman insanlar gibi küçük hesaplar yapmak yerine, küçük hamburgerler yapın kendinize . İnanın bana küçük hesaplar yapmak, küçük hamburgerler yapmaktan daha yorucu. Üstelik bu şekilde daha güzel oluyor sonucu. Küçük hesaplar yapan büyük insan yoktur bu dünyada. Dostlukları menfaati kadar olan insanların hesapları, uzun vadede kalmaz yanına. Yazdıkça anlıyorum hesabın küçüğü ,büyüğü yok aslında. Sadece Matematik sınavından geçmek için gerek var hesaplamaya. Nasıl hesaplarsan hesapla, sevdiklerini tutamazsın yanında ne toplamayla çıkarmayla. Pisagor Teoremi kullansan, Gauss integrali kursan, aşkla paylaştığın minik bir hamburger kadar zevk alamazsın sonunda. Hesap cebirde ,geometride, denklemde olur. Hayat Dediğin sadece hesapsızca yaşadığında senin olur… @nilgunbodur #sıradakiteşekkürümbanayanlışyapanlara kitabından #alinti #huaweimobile #huaweimobiletr #huaweimate9 #leica #leicam #leicalens #kadraj_ici #kadraj #kadrajimdan #papatya #photometre #photografy #photographer #fotografía #fotografcekimi #mobilephotography

A post shared by Serpil (@ozgun_matmazel) on

#roses #huaweimate9

A post shared by Yasir Yousuff Khan (@yasir.yousuff.khan) on

#huawei #mate9 #huaweimate9 #savon #sculpture #flower #soap #horsseriemaison

A post shared by Laurent (@babouche92) on

https://www.instagram.com/p/BbhJpgRFg-Y/?tagged=huaweimate9

Throwback last year #huawei #huaweimate9 #photography

A post shared by @ahmed_mustafa1 on

#huawei #photography

A post shared by @ahmed_mustafa1 on

#huawei #photography #huaweimate9

A post shared by @ahmed_mustafa1 on

Already own a Huawei Mate 9? Show us some of your photos in the comments below.

About the author

Antony Pratap

Photographer providing niche services in India. I love how mobile phones are being well equipped with cameras and apps for taking better photos. I personally use an iPhone but love Android too. I write articles on how to take better photos and how to edit them professionally using your mobile phone. What do you think of this article? :)